وزارت امور اقتصاد و دارایی
صفحه خانه
تماس با ما
English

فرمهای الکترونیکی  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
 

                     

اولین جلسه مرکزخدمات سرمایه گذاری استان برگزار شداولین جلسه مرکزخدمات سرمایه گذاری استان با بررسی درخواست شرکت اسپانیایی EnergiaAljavalدر زمینه احداث نیروگاه خورشیدی برگزار شد.


نشست هیات تجاری کشور ترکیه در اتاق بازرگانی قم برگزار شد .

نشست مشترک هیات تجاری کشور ترکیه با اعضای اتاق بازرگانی و کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری قم برگزار شد .

مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان قم منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان از پتانسیل‌بالایی برای سرمایه گذاری خارجی برخوردار است

مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان‌منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان را دارای پتانسیل‌بالایی برای سرمایه گذاری خارجی دانست.

جذب سرمایه گذار از موارد اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قم با اشاره به شعار امسال، گفت: جذب سرمایه گذار و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری از موارد اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی است.

نشست مشترک مدیران و مشاوران ارشد استانداری با نائب رئیس مرکزخدمات سرمایه گذاری استان قم

سید صدر الدین موسوی:شناسایی مشکلات سرمایه گذاران ورفع موانع آن را راهبرد اصلی دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری در سال پیش رو بیان کرد.

بازدید استاندارمحترم از مرکزخدمات و دبیرخانه ستاد سرمایه گذاری استان

استاندار قم ضمن بازدید از مرکز خدمات سرمایه گذاری بر لزوم شناسایی و معرفی فرصتهای سرمایه گذاری داخلی و خارجی تاکید نمودند

سومین جلسه کمیته اعتبار سنجی سرمایه گذاری استان قم برگزار شد

جلسه کمیته اصلی اعتبار سنجی استان در محل استانداری و به ریاست معاون استاندار و شرکت مدیران کل برخی دستگاه های اجرایی برگزار شد.

از سوی دفتر پایش و بهبود فضای کسب و کار منتشر شد؛جدیدترین فهرست مجوز های حذف شده در حوزه صنعت ،معدن و تجارت

وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار اقدام به حذف تعداد قابل توجهی از مجوزها و همچنین تجمیع و اصلاح فرایندهای مربوط به برخی از مجوزهای کسب ‌و کار که از سوی واحدهای تابعه این وزارتخانه صادر می‌شود، نموده است.

دومین جلسه ستاد سرمایه گذاری و کمیته اعتبار سنجی‌ برگزار شد

دومین جلسه ستاد سرمایه گذاری و کمیته اعتبار سنجی استان قم در محل سالن جلسات سرمایه گذاری اداره کل امور اقتصادی و دارایی با حضور مدیران کل و معاونین دستگاه های اجرایی برگزار شد.

جلسه ستاد سرمایه گذاری و رسیدگی به شکایات سرمایه گذاران در دفتر معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری برگزار شد

جلسه ستاد سرمایه گذاری با موضوع بررسی مسائل، مشکلات و شکایات تعدادی از متقاضیان سرمایه گذاری در استان قم به ریاست معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری، مدیران کل، معاونین و کارشناسان برخی دستگاه های اجرایی در محل دفتر معاونت تشکیل شد.

بيشتر
سایر اخبار
در راستای تدوین بانک اطلاعات اراضی قابل واگذاری به سرمایه گذاران خارجی-امضای سند تفاهم نامه همکاری سازمان سرمایه گذاری و سازمان نقشه برداری کشور
در این نشست که با حضور دکتر محمد خزاعی، معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و دکتر آزموده اردلان، رئیس سازمان نقشه برداری کشور و مدیران و مسئولین ذیربط دو سازمان در محل سازمان سرمایه گذاری گردید، طرفین ضمن ابراز خرسندی از به نتیجه رسیدن مذاکرات و تلاشهای مشترک، برگزاری این جلسه را در ماه مبارک رمضان به فال نیک گرفته و ابراز امیدواری نمودند تا به فضیلت و برکت این ماه، گام مهمی در عرصه تسهیل و تسریع در فرایند جذب سرمایه گذاری خارجی به کشور و دستیابی به توسعه پایدار اقتصادی برداشته شود.
گفتنی است در این جلسه دکتر احمد جمالی، مدیرکل سرمایه گذاری خارجی با تبیین ضرورت، اهداف و ویژگیهای این بانک  اطلاعات به بیان مطالبی از سابقه این موضوع و اقدات انجام شده پرداختند و از تجارب کشورهای توسعه یافته در خصوص تدارک منابع اطلاعاتی مورد نیاز برای تصمیم گیری صحیح سرمایه گذاران خارجی و مکان یابی مناسب اجرای پروژه های سرمایه گذاری سخنانی را بیان داشتند.
در خاتمه این نشست سند مزبور به امضای طرفین رسید و کارگروه ویژه تدارک این سند رسماَ آغاز به فعالیت نمود.
<>
شيدسچپج
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
آلبوم تصاوير
پیوندهاImage result for ‫لوگوی استانداری قم‬‎
Image result for ‫ارم شهرداری قم‬‎